Dřevostavby na klíč

Financování

Společnost EasyHomes přináší na trh montované dřevostavby za velmi příjemné ceny s možností financování formou klasického hypotečního úvěru nebo programu na zlepšení bydlení od firmy ESSOX.
Modulové dřevostavby EasyHomes jsou vhodné jako klasické rodinné domy pro trvalé i rekreační bydlení, ale naleznou uplatněné také v podnikatelském sektoru jako stylové provozovny. Výhodou modulární výstavby je prefabrikace a mobilita. Dřevostavby se dají do budoucna rozšířit dalším modulem a při dobře dostupném pozemku případně v budoucnu přemístit. Toto využijí často naši zákazníci při řešení dočasného bydlení, nebo právě podnikatelé při přemístění provozovny.

Hypoteční úvěr

Stavby EasyHomes mají zpracovanou kompletní projektovou dokumentaci v rámci stavebního povolení apod., a tak je zde možnost financování výstavby běžným hypotečním úvěrem. Díky spolupráci s chytryhonza.cz jsme schopni vám vyhledat aktuálně nejvýhodnější hypoteční úvěr na trhu.

 

ChytrýHonza je nezávislou společností s velmi širokým a kvalitním portfoliem v oblasti financí. Díky propracovanému online srovnávači, který pracuje s více než 2 000 nabídek od 193 společností, nalezneme hypoteční úvěr šitý přesně vám na míru, čímž ušetříme váš čas i peníze. Do kalkulátoru stačí vyplnit, kolik peněz si chcete půjčit, na jak dlouho a poté už si můžete prohlížet srovnání všech nabídek hypotéčních úvěrů z celého trhu.

 

Společnost ChytrýHonza zastupuje pan Jakub Zacharda. Pokud potřebujete v oblasti hypotečních úvěrů, ale i v dalších finančních tématech poradit, neváhejte ho kontaktovat na emailové adrese – jakub.zacharda@chytryhonza.cz. Schůzku si s ním můžete sjednat také přes portál chytraadresa.cz

Neúčelová hypotéka

Oproti klasické hypotéce je zde možnost financování i staveb, které z nějakého důvodu nelze zapsat do katastru nemovitostí. U tohoto úvěru je nutno ručit jinou nemovitostí. Úroková sazba od 6%.

Úvěr Essox – program na zlepšení bydlení

Tento úvěr je klasickým úvěrovým produktem se sice vyšší úrokovou sazbou, ale bez nutnosti ručení další nemovitostí či potřeby ručitele. Tento úvěr je poskytován na základě příjmů nebo daňového přiznání až do výše 1000.000Kč. Maximální doba splácení 7let. Úroková sazba od 10,5%.

Financování bydlení řešíme na míru každému zákazníkovi. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Máte zájem o nabídku financování? Kontaktujte nás!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefon

Zpráva