Dřevostavby na klíč

Nezařazené

17.3.2022

STĚHOVÁNÍ PLZEŇ

Najít firmu, která zvládne přestěhovat nejen malý byt, ale i třeba celý dům, zařídí stěhování kanceláří a celé firmy a přemístí za vás těžký nábytek, se zdá jako těžký úkol. My ale o jedné víme – stěhování Plzeň je přesně tou firmou, kterou hledáte. Vaše stěhování pod taktovkou těchto profi stěhováků se stane bezstarostnou a […]

Nezařazené
14.3.2022

KUCHYŇSKÉ LINKY NA MÍRU

Jaké kuchyně jsou aktuálně nejpopulárnější? Napříč styly jsou to bez jakýchkoliv pochyb kuchyňské linky na míru. Takové kuchyně nabízejí dostatek pracovního i úložného prostoru, a to ať už jde o kuchyni malou, velkou nebo atypickou, díky vestavným spotřebičům působí maximálně esteticky a také se stanou designovou ozdobou celého vašeho domova.

Nezařazené
14.3.2022

Pánské svatební obleky

Proč se vyplatí nakupovat pánské svatební obleky ve specializovaných prodejnách? Najdete zde prémiovou kvalitu materiálů, střihy na každý typ postavy, nepřeberné množství doplňků a také profesionální obsluhu, který vám bude připravena podat pomocnou ruku při výběru.

Nezařazené
10.3.2022

KUCHYNĚ NA MÍRU

Proč a komu se vyplatí investice do kuchyně na míru? Tato kuchyně bude dělat radost skutečně úplně každému a každý kuchyňský prostor, a to nejen ten malý a atypický, promění v dokonalou kulinářskou svatyni, v níž vaření půjde lehce od ruky a bude dokonce zábavou. 

Nezařazené
21.2.2022

SVATEBNÍ OBLEKY

Pro kvalitní svatební obleky je třeba navštívit nikoliv obchody s běžnou konfekcí, ale specializované butiky s pánskou společenskou módou. Jedině tam na vás čeká velký výběr obleků pro každou postavu společně se všemi nezbytnými doplňky. Nechte si poradit od proškoleného personálu a najděte dokonalý oblek nejen pro svůj velký den.

Nezařazené
21.2.2022

STĚHOVÁNÍ NÁBYTKU

Čeká vás stěhování nábytku? Nebuďte na to sami, neplýtvejte svým časem ani energií a najměte si na pomoc profi stěhovací firmu! Těžký klavír, starožitný nábytek i křehká elektronika bude v silných pažích zkušených stěhováků dokonale v bezpečí! 

Nezařazené
21.2.2022

Realitní kancelář Plzeň

Hledáte zkušené odborníky na realitní trh, kteří by vám pomohli rychle a za slušnou cenu prodat vaši nemovitost? Právě pro vás je tu realitní kancelář Plzeň – opravdový expert na prodej nemovitostí v Plzeňském kraji! Profesionální přístup, férové jednání a kompletní nabídka služeb, díky které proběhne prodej vaší nemovitosti perfektně hladce a bez starostí!

Nezařazené
20.1.2022

ČIŠTĚNÍ FASÁD

Pro obnovu krásy a estetiky domovní fasády nemusíte ihned utíkat pro barvu a válečky. Ušetřete za drahé natírání a raději si objednejte profesionální čištění fasád. Touto šetrnou a velmi efektivní metodou zbavíte fasádu špíny, prachu a dalších nečistot v podobě plísní, mechových porostů apod. I vaše fasáda může být zase jako nová!

Nezařazené
18.1.2022

BYTOVÝ DESIGNER PRAHA

Potřebujete pomoci nebo poradit, jak stylově, nápaditě a trendy zařídit nový domov? Bytový designér Praha je připraven vám podat pomocnou ruku! Kompletní řešení interiérů, originální rady a tipy, realistické vizualizace i kontakty na prověřené dodavatele a zručné řemeslníky. Ke krásnému domovu přesně podle vašich představ vám pomohou profesionálové!

Nezařazené
18.1.2022

Práce ve výšce

Co všechno patří mezi práce ve výšce? Počítá se mezi ně kontrola a údržba střech a okapových systémů, natírání i očista fasád, mytí skleněných ploch a oken ve vyšších patrech nebo třeba i problematické kácení stromů v zastavěných oblastech. Všechny zmíněné aktivity vyžadují dobrou fyzickou zdatnost, obratnost a také speciální vybavení. Není proto překvapením, že […]

Nezařazené
11.1.2022

REALITNÍ KANCELÁŘ PLZEŇ

Nebuďte na prodej nemovitosti sami a oslovte zkušené profesionály, kteří vás provedou všemi úskalími realitního trhu a pomohou vám prodat váš dům, byt i pozemek bez obtíží a za dobrou cenu. Realitní kancelář Plzeň je tu pro vás! Prodej realit na vlastní pěst není hračka, ale s těmi správnými partnery může jít i takto náročný […]

Nezařazené
11.1.2022

REALITKA PLZEŇ

Potřebujete prodat nemovitost v Plzeňském kraji a nechcete se do toho pouštět na vlastní pěst? Realitka Plzeň je zkušeným profesionálem na prodej nemovitostí. Prodejte svůj byt, dům či pozemek za nejlepší cenu, rychle a hlavne bez zbytečného stresu, starostí a velké časové investice.

Nezařazené